Dafi LED senzor skleněná grafitová + 6 ks filtru Dafi Classic

Vaše cena
755,00 Kč
Vaše cena bez DPH
623,97 Kč
755
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
200314
Výrobce
DafiLuxusní skleněná grafitová filtrační konvice Dafi Crystal Classic s celkovým objemem 2,0 litry, kapacitou přefiltrované vody o objemu 1,0 litru a LED senzorem zbavuje vodu od chloru, těžkých kovů a škodlivých látek, které se mohou vyskytnout ve vodě z vodovodního řádu. Dále eliminuje přebytek sloučeniny způsobující tvorbu vodního kamene v domácích spotřebičích. Jednoduchý a komfortní design umožňuje napouštění vody do skleněné konvice bez odklopení víčka pouze jednou rukou. 

LED indikátor signalizuje opotřebení filtru, jakmile v průběhu jednoho měsíce přechází ze zelené barvy do červené, což je doba, kdy je nutné filtr vyměnit. LED signalizace a upozornění na výměnu filtru není dána množstvím přefiltrované vody, nýbrž měsíčním cyklem, během něhož se má za to, že životnost filtru je již u konce.

Ergonomicky skvěle navržená rukojeť umožňuje snadnou manipulaci s konvicí a dodává jí stabilitu během přenášení z místa na místo. Rukojeť i pouzdro pro filtrační patronu skleněné konvice Dafi jsou v barvě víčka.

Konvice může s úspěchem sloužit i jako stylová karafa, která je vyrobena z vysoce kvalitního skla.

     Technické údaje:
•    Kompatibilní patrony: Filter Logic FL-601T.
•    Indikátor výměny filtru prostřednictvím LED senzoru.
•    Víčko pro nalévání vody funguje jako zpětná klapka.

Součástí balení je filtrační konvice + 6 ks filtrační patrony Dafi Classic.

Grafitová filtrační konvice Dafi Crystal Classic je k dostání také v balení s 1 kusem, 2 kusy či 4 kusy filtračních patron Dafi Classic.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat