Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva 1 kg

Vaše cena
340,00 Kč
Vaše cena bez DPH
303,57 Kč
340
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
910053
Výrobce
DallmayrDallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva je perfektní káva pro každého, kdo má rád intenzivní chuť s typickým nádechem italského espressa s jemnou pěnou crema. Nabízená káva je speciálně navržena pro přípravu v kávovarem a přístrojích na espresso. 

Vysoce kvalitní zrnková směs kávy je podrobena vhodnému pomalému pražení, aby se zajistila maximální intenzivní aroma.

Kořeněná a intenzivní káva, perfektní i jako cappuccino nebo latte macchiato.

Objevte tajemství její vynikající chuti!

Chuťový profil:

Typ 100% káva Arabica
Pražení
Intenzita
Acidita

 

V porovnání s kávami Dallmayr Crema d'Oro a Dallmayr Espresso d'Oro se jedná o výraznější kávu. Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je vhodná k celodenní konzumaci. Zrna arabiky jsou z Etiopie, pražena tradiční pražírnou v Mnichově.

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat