Dallmayr Crema d
Dallmayr Crema d

Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva 1 kg

Vaše cena
265,00 Kč
Vaše cena bez DPH
230,43 Kč
265
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910053
Výrobce
Dallmayr

 


Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková káva je perfektní káva pro každého, kdo má rád intenzivní chuť s typickým nádechem italského espressa s jemnou pěnou crema. Nabízená káva je speciálně navržena pro přípravu v kávovarem a přístrojích na espresso. 

Vysoce kvalitní zrnková směs kávy je podrobena vhodnému pomalému pražení, aby se zajistila maximální intenzivní aroma.

Kořeněná a intenzivní káva, perfektní i jako cappuccino nebo latte macchiato.

Objevte tajemství její vynikající chuti!

Chuťový profil:

Typ 100% káva arabica
Pražení
Tělo
Kyselost
Aroma

 

V porovnání s kávami Dallmayr Crema d'Oro a Dallmayr Espresso d'Oro se jedná o výraznější kávu. Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je vhodná k celodenní konzumaci. Zrna arabiky jsou z Etiopie, pražena tradiční pražírnou v Mnichově.

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat