Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 kg

Vaše cena
340,00 Kč
Vaše cena bez DPH
303,57 Kč
340
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
910050
Výrobce
DallmayrUšlechtilá zrna vysokohorské kávy Arabica byla pro Dallmayr Crema d'Oro pečlivě smíchána a jemně upražena. Výsledkem je káva se světlou, hladkou sametovou pěnou a jemným, vyváženým aroma. Je skvělou volbou pro pravé italské espresso. 

Zrna Arabiky jsou z Etiopie, pražena tradiční pražírnou v Mnichově.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Pražení
Intenzita
Acidita

 

V porovnání s kávami Dallmayr Crema Intensa a Dallmayr Espresso d'Oro se jedná o lehčí a jemnější kávu. Káva vytvořená speciálně pro přípravu v kávových automatech a přístrojích na espreso. 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeinu je méně než 1,5%.

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat