Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 kg

Vaše cena
340,00 Kč
Vaše cena bez DPH
303,57 Kč
340
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
23.02.2024 u Vás
Kód
910050
Výrobce
DallmayrUšlechtilá zrna vysokohorské kávy Arabica byla pro Dallmayr Crema d'Oro pečlivě smíchána a jemně upražena. Výsledkem je káva se světlou, hladkou sametovou pěnou a jemným, vyváženým aroma. Je skvělou volbou pro pravé italské espresso. 

Zrna Arabiky jsou z Etiopie, pražena tradiční pražírnou v Mnichově.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Pražení
Intenzita
Acidita

 

V porovnání s kávami Dallmayr Crema Intensa a Dallmayr Espresso d'Oro se jedná o lehčí a jemnější kávu. Káva vytvořená speciálně pro přípravu v kávových automatech a přístrojích na espreso. 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeinu je méně než 1,5%.

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat