DeLonghi DLSC066 5513284501 Coffee Shop termohrnek 300 ml

Vaše cena
272,00 Kč
Vaše cena bez DPH
224,79 Kč
272
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
304188
Výrobce
DeLonghiKeramický termohrnek DeLonghi 5513284501 DLSC066 "Coffee Shop"
Speciální nabídka od společnosti DeLonghi pro všechny, kteří pijí kávu nebo čaj na cestách. Série keramických termohrnků DeLonghi je vytvořena s ohledem na praktické použití, kvalitní zpracování a zajímavé design návrhy.

     Kvalita produkce:
•    Hrnky jsou vyrobeny z dvojitých keramických stěn s tepelně izolačními vlastnostmi. Díky tomu udržuje hrnek DeLonghi nápoj déle teplý. Zároveň neohřívá vnější stěny a nepálí v rukách. Sada obsahuje také silikonové víčko s otvorem na pití. Víko se dobře drží na šálku, zabraňuje rozlití kávy při chůzi nebo řízení automobilu. Hrnek DeLonghi DLSC066 lze použít se silikonovým víkem nebo bez něj. Kapacita termohrnku je 300 ml a výška bez víka je 135 mm.

     Stylový design:
•    Dalším neméně důležitým aspektem termohrnku DeLonghi 5513284501 DLSC066 je jeho design. Tvarem připomíná klasický papírový kelímek s víkem, který často najdete v kavárnách, kde se podává káva nebo čaj. Silným rozlišovacím znakem této série jsou designérské tisky, které dodávají hrnku charakter a dodávají netradiční rám. Série hrnků DeLonghi obsahuje několik tematických designů. Každý zájemce si jistě najde vzor dle sebe.

     Nejdůležitější vlastnosti:
•    kapacita 300 ml;
•    dvojité keramické stěny s tepelně izolačními vlastnostmi, které udržují nápoj teplý;
•    stěny chránící ruce před popálením;
•    značkový barevný vzor vytištěný na hrnku.

DeLonghi je italská společnost, která je na trhu již více než 100 let. Společnost byla založena v roce 1902 v italském Trevisu a od roku 1950 formálně působí na trhu pod názvem DeLonghi. Společnost již mnoho let vyrábí domácí spotřebiče a příslušenství. Po celém světě je spojován s automatickými tlakovými kávovary i se sklenicí na podávání kávy nebo čaje. Díky dobrým výrobkům a vysoké kvalitě se stal jedním ze světových lídrů v segmentu zařízení a příslušenství souvisejících s kávou.

V nabídce naší rodinné firmy Penepex najdete široký výběr produktů DeLonghi. Máme mimo jiné sklenice na espresso, latte nebo capuccino, příslušenství pro čištění kávovarů, odvápňovače, filtry do kávovarů, sítka, nádoby na mléko aj.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat