Filter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 ml
Filter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 mlFilter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 mlFilter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 mlFilter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 ml

Filter Logic CFL-655B Espresso skleničky 2 ks 70 ml

Vaše cena
289,00 Kč
Vaše cena bez DPH
238,84 Kč
289
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
09.12.2022 u Vás
Kód
120000
Výrobce
Filter Logic

 


Příprava kvalitního espressa není jen o zhotovení kávy - je to současně umění a rituál sám o sobě. Rovnováha mezi teplotou, jemnou vrstvou pěny a intenzivním aroma má vliv na zrak, čich a v neposlední řadě také chuť. Šálek výborné kávy si tak můžete vychutnat nejen v průběhu dne, ale i ve chvílích odpočinku. Estetika, respektive to, z čeho kávu nebo nápoj pijeme, je pro dobrý pocit taktéž nesmírně důležitá.

Objem espressa je poměrně malý a navíc vychladne poměrně velmi rychle. To mnozí labužníci považují za nevýhodu. Speciální skleničky značky Filter Logic dokáží udržet nápoj teplý po delší dobu, než je tomu u běžně používaných skleněných pohárků.

Skleničky Filter Logic jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které je odolné vůči tepelnému šoku. Jedná se o dvojsklo zhotovené pomocí technologie zvané Thermoshield Technology - Precision. Úkolem takového skla je zajistit, aby vaše nápoje zůstaly teplé co nejdelší dobu a přitom skleničky působily příjemně na dotek.

Každá sklenička je ručně foukaná. Jedná se o druh výroby, kterou nelze zajistit pomocí strojně-sériových metod. Lidé dnes neváhají investovat nemalé prostředky do kávovarů a kvalitní kávy. Nicméně mnoho z nich si neuvědomuje, že neméně důležitý je rovněž způsob servírování šálku kávy a jeho vizuální pojetí, které jsou v celém procesu tím posledním a tudíž nejdůležitějším faktorem.

Thermoshield technologie funguje tak trochu jako okno s dvojitým sklem, které pomáhá udržovat teplo v místnosti mnohem déle. Jde o běžnou technologii, jejímž úkolem je zlepšit celkový komfort.

Společnost Filter Logic vyrábí širokou škálu příslušenství pro kávovary od filtrace vody až po sanitární prostředky. Každý výrobek prochází důslednou kontrolou. Zkušební testy a nový vývoj jsou zárukou budoucí spokojenosti všech zákazníků.

     Technické údaje:
•    objem: 70 ml;
•    rozměry: 65 x 65 x 30 mm;
•    sklenice lze umýt v myčce nádobí.

Sklenice Filter Logic jsou vhodné pro použití v kávovarech Krups, DeLonghi, Saeco, Tassimo, Nespresso, Nivona, Bosch, Siemens a Dolce Gusto.

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat