Filter Logic SFL25-5-13OBE filtrační kartuše pro bazény, vířivky a SPA (Pleatco PRB25IN, Unicel C-4326, Darlly SC704)

Vaše cena
538,00 Kč
Vaše cena bez DPH
444,63 Kč
538
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
111110
Výrobce
Filter LogicNáhradní filtr do vířivky a bazénu Pleatco PRB25IN, Unicel C4326, Darlly SC704

Vysoce kvalitní a účinná kartuše britské značky FilterLogic odstraňuje nečistoty a zajišťuje křišťálově čistou vodu. 


Filtr do vířivky Pleatco PRB25IN, Unicel C4326, Darlly SC704

Profesionální filtrační kartuše do bazénů a vířivek

Filtrační kartuše do bazénu a vířivek má velmi důležitou funkci v čisticím čerpadle. Nečistoty cirkulující v systémech zahradního bazénu nebo SPA a vířivek se zadržují na povrchu kartuše. Bez filtru se voda stále více znečišťuje a koupání přestává být příjemné a bezpečné. Nainstalujte kartuši k vybraným čerpadlům do vířivek FilterLogic SFL25-5-13OBE a získáte zpět radost z osvěžujících chvil.

Před čím Vás ochrání bazénová filtrace FilterLogic?

Filtrační kartuše FilterLogic nepřetržitě čistí vodu, která jím protéká. Díky harmonikovému designu je plocha kartuše ještě větší a voda je čištěna rychleji a důkladněji.

FilterLogic SFL25-5-13OBE zachytává:

 • pyl, hmyz, drobné listí a další mechanické nečistoty, 
 • zbytky make-upu a opalovacího krému a další, i velmi jemné nečistoty.

FilterLogic SFL25-5-13OBE je kompatibilní s následujícími modely a čerpadly

Může být použit jako náhrada filtrů:

 • Pleatco PRB25IN
 • Unicel C4326
 • Darlly SC704
 • Dynamic Series I RDC-25, I RDC-25S
 • Dynamic Series II & II RTL / RCF-25
 • Dynamic Series IV-DFM, DFML
 • Waterway 25 In-Line

Lze jej použít ve vybraných zařízeních mnoha značek, včetně: Accent Spas, Acryx-Maax Spas, Apollo Spas, Aqua Mystic Spas, Beachcomber, Blue Falls Manufacturing Ltd. a dalších, Coast Mountain Spas, Coleman Spas, Custom Molded Products, Dakota Spas, Emerald Spas, Endless Pools, Freestyle Spas, Futura Spas, Great Lakes Home Resort, Hawkeye Spas, Honey Tubs, Hot Spot, Hot Spring Spas, Hydropool Industries, Islander Spas, Jacuzzi Premium, Leisure Bay Manufacturing, Moonwater Spas, Nordic Hot Tubs, Onyx Water Products, Orca Bay Spas, PDC Spas, Pentair Pool Products -Rainbow Plastics, QCA, Rec Warehouse, River Valley Spas, Royal Spas, Rubadub Tub, Safari Spas, Signature Spas, Spa Manufacturers Inc. , Streamline Spas, Sun Ray Spas, Thermo Spas, US Spas, Viking Spas, Water Edge Spas, Waterway Plastics, Zone Spas.

Rozměry filtru:

•    vnější průměr: 125 mm;
•    výška: 338 mm;
•    průměr horního otvoru: 54 mm;
•    průměr spodního otvoru: 54 mm.

Účinný filtr do vířivky po dobu šesti měsíců - rotační metoda

Filtrační kartuše Filter Logic SFL25-5-13OBE má životnost 6 měsíců a vy si tak můžete bezstarostně užívat křišťálově čisté vody po celou sezónu.

Je však důležité jej pravidelně čistit, aby nahromaděné nečistoty neblokovaly průtok vody a nesnižovaly účinnost kartuše. V tomto případě bude nejlépe fungovat metoda údržby rotační kazety. To znamená, že zatímco se jeden filtr čistí, měl by být nainstalován druhý. Patrony by se tedy měly používat střídavě. Doporučuje se filtr vyčistit jednou za 2 týdny.FilterLogic SFL25-5-13OBE filtrační kartuše pro bazény, vířivky a SPA Pleatco PRB25IN, Unicel C-4326, Darlly SC704

Jak čistit filtrační kartuši

Pravidelné čištění filtru zajistí, že vám vydrží po celou sezónu. 

Je důležité filtr pravidelně čistit, aby nahromaděné nečistoty neblokovaly průtok vody a nesnižovaly účinnost kartuše.

Čištění kartuše bazénového čerpadla je hračka. Stačí vyjmout kartuši z vnitřku jednotky a poté ji opláchnout proudem tekoucí vody. K čištění můžete použít jemný nepěnivý čisticí prostředek. Jakmile je filtr čistý, nechte jej uschnout. Před opětovným sestavením výrobku jej nezapomeňte ještě jednou opláchnout. Filtr je pak opět připraven k použití.

Nejkvalitnější filtr pro bazény a vířivky

Filtrační kartuše FilterLogic SFL25-5-13OBE je vyrobena z celulózových vláken, která jsou velmi kvalitním filtračním materiálem. Povrch s nízkou propustností zajišťuje působivé výsledky čištění. Robustní pouzdro zase zajišťuje snadnou instalaci a pevné usazení v čerpadle. FilterLogic je společnost, která se již mnoho let zabývá výrobou příslušenství pro čištění vody. Důvěřujte odborníkům a vsaďte na spolehlivou kvalitu

Jsme oficiálním prodejcem značky FilterLogic v České republice.

VýrobceFilterLogic
Typ filtruBez závitu
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat