Green Idea GASTROGREEN bylinný čaj pro podporu trávení a zažívání

Vaše cena
88,00 Kč
Vaše cena bez DPH
78,57 Kč
88
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
26.02.2024 u Vás
Kód
800204
Výrobce
TopvetGASTROGREEN je lahodný bylinný čaj, který obsahuje unikátní kombinaci sedmi druhů bylin, včetně máty peprné, pampelišky, puškvorce, heřmánku, ostružiny, anýzu a řepíku. Čaj podporuje normální trávení a zažívání a může být prospěšný pro lidi trpící pomalým trávením, nadýmáním a průjmem. Navíc, byliny použité v této směsi jsou užívány pro osvěžení těla, detoxikaci a optimální vylučování vody z organismu. Gastrogreen může být také využit jako prebiotikum.

Příprava čaje je snadná. Stačí jen jeden čajový sáček zalít 0,25 l vroucí vody a nechat luhovat po dobu 5-10 minut. Doporučuje se vypít 2-3 šálky čaje denně a nepřekračovat doporučené dávkování. Není určen pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Gastrogreen je skvělým doplňkem stravy a obsahuje zanedbatelné množství živin a energie. Gastrogreen je vyráběn na Slovensku a skladován by měl být v suchu při pokojové teplotě a vlhkosti do 70 % a mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení: Máta peprná nať (Menthae piperitae herba), Pampeliška kořen a nať (Radix taraxaci cum herba), Puškvorec kořen (Calami radix), Heřmánek květ (Chamomillae Flos), Ostružina list (Rubi fructicosi folium), Anýz plod (Anisi fructus), Řepík nať (Agrimoniae herba)

Použití: Unikátní bylinná kompozice 7 druhů bylin podporuje normální trávení a zažívání. Použité byliny doporučujeme při pomalém trávení, proti nadýmání a proti průjmu. Bylinná směs Gastrogreen je vhodná pro osvěžení těla, detoxikaci a optimální vylučování vody z organizmu. Doporučujeme i jako prebiotikum.

Příprava: 1 nálevový sáček zbavený vrchního papírového obalu zalijeme 0,25 l vroucí vody a necháme luhovat 5–10 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý těsně před užitím.

Dávkování: dospělým je doporučováno vypít 2–3 šálky čaje denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Překročení doporučené denní dávky nevyvolává zdravotní riziko. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Doplněk stravy: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Obsah živin a energetická hodnota 1 nálevového sáčku čaje jsou zanedbatelné.

Skladování: v suchu při pokojové teplotě a vlhkosti do 70 %. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Vyrobené na Slovensku

Výrobce: Herbex spol. s.r.o., 991 28 Vinica 53, Slovenská republika

 

 
Pampeliška

 

 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

 

Gastrogreen – bylinný čaj

Popis

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat