Green idea Topvet Salviagreen bylinný čaj při škrábání v krku 20 sáčků

Vaše cena
85,00 Kč
Vaše cena bez DPH
75,89 Kč
85
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
800199
Výrobce
Green idea s.r.o.Bylinný čaj při škrábání v krku

Unikátní bylinná kompozice 6 druhů bylin má uklidňující účinky při škrábání v krku. Šalvěj je známá jako účinné kloktadlo při pálení v krku, celkově zklidňuje. Máta peprná, Lipový květ, Mateřídouška a Proskurník podporují přirozenou obranyschopnost a normální funkce dýchacího systému. Ibišek přispívá k posílení organismu a má příjemnou chuť.

Složení: Šalvěj lékařská list (Salviae folium), Mateřídouška obecná nať (Thymi herba), Proskurník lékařský kořen (Althaeae radix), Máta peprná nať (Menthae piperitae herba), Ibišek súdánský květ (Hibiscus Sabdariffa), Lípa srdčitá květ (Tiliae flos).

Příprava: 1 nálevový sáček zbavený vrchního papírového obalu zalijeme 0,25 l vroucí vody a necháme luhovat 10-15 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý těsně před užitím.

Doporučené dávkování: dětem od 12 let a dospělým je doporučováno vypít 2–3 šálky čaje denně, dětem od 3 do 12 let 1 šálek denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Výluh se může použít i ke kloktání.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a vlhkosti do 70 %. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Doplněk stravy: Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Obsah živin a energetická hodnota 1 nálevového sáčku čaje jsou zanedbatelné.

Vyrobené na Slovensku

Výrobce: Herbex spol. s.r.o., 991 28 Vinica 53, Slovenská republika

 

Ibišek
Lípa

 

 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat