Illy Decaf bez kofeinu mletá káva 250 g

Vaše cena
149,00 Kč
Vaše cena bez DPH
133,04 Kč
149
Původní cena
178,00 Kč
Ušetříte
16% / 29,00 Kč
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.06.2024 u Vás
Kód
910088
Výrobce
IllyIlly Decaf bez kofeinu mletá káva 250 g je perfektní výběr pro milovníky kávy, kteří preferují kvalitní kávu, ale bez kofeinu.

Bezkofeinová káva illy není žádná náhražka kávy, ale jedná se o středně praženou směs devíti druhů kávových zrn Arabic vybraných z různých regionů z celého světa.

Výsledkem je autentická italská káva, která je dokonale konzistentní, jemná, chuťově vyvážená a nikdy trpká – perfektní pro všechny typy přípravy kávy.

Káva má stejnou chuť jako illy středně pražená (Illy Espresso mletá káva 250 g), avšak s obsahem kofeinu pod 0,05 %, což odpovídá pouhé polovině zákonného limitu pro bezkofeinovou kávu. Jeden šálek bezkofeinové kávy obsahuje 1-5 mg kofeinu a jeho konečná úroveň závisí především na způsobu přípravy kávy a na síle výsledného extraktu.

Za použití výhradního procesu tzv. ,,presurizace‘‘  je káva Illy balená v plechovce a stlačena dusíkem, což zvyšuje a zadržuje výrazné aroma a oleje, takže si můžete vždy vychutnat šálek za šálkem. Zrna jsou pražena v Itálii.

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, směs devíti druhů kávy.

Tip: Pro ještě lepší požitek z kávy doporučujeme použít přefiltrovanou vodu bez chlóru.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat