Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeinu zrnková káva 500 g

Vaše cena
179,00 Kč
Vaše cena bez DPH
159,82 Kč
179
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.04.2024 u Vás
Kód
910061
Výrobce
DallmayrPro milovníky kávy, kteří si chtějí nebo musí dopřát kávu bez kofeinu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.

Výběr nejjemnějších horských druhů Arabica je pečlivě zbaven kofeinu a dalších dráždivých a hořkých látek speciálním postupem završeným pražením podle speciální receptury Dallmayr, při němž se zachová plné aroma. Výsledkem je harmonická káva Dallmayr prodomo entcoffeiniert.

Dallmayr prodomo entcoffeiniert je káva s bohatým aroma s ovocnými tóny a nízkou kyselostí a hořkostí, vhodná i do automatických kávovarů. Pěstuje se převážně na plantážích v Etiopii. 

Chuťový profil:

Typ 100% arabika
Pražení
Tělo
Kyselost
Aroma

 

Příprava: káva vytvořená pro přípravu kávovaru s filtrem nebo s ručním filtrem, automatické kávovary, french pressu.

Káva Dallmayr prodomo se skvěle hodí ke klasické přípravě filtrované kávy buď v kávovaru s filtrem, nebo použitím ručního filtru. Pokud se rozhodnete pro nemletou zrnkovou kávu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, pamatujte na jemné mletí.

Doporučujeme použít na jeden šálek 6 – 8 g mleté kávy, doba spaření maximálně 8 minut. Existují praktické odměrky o obsahu zhruba 7 g, které vám usnadní dávkování.

V případě ručního filtrování musí mít voda teplotu zhruba 92 až 95 °C, nesmí se tedy vařit, jinak vystoupí do popředí hořčiny. Nejlépe chutná čerstvě připravená káva. Pokud vám zbude větší množství kávy, než potřebujete, nalijte ji do termosky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat