Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeinu zrnková káva 500 g

Dallmayr prodomo Entcoffeiniert - bez kofeinu zrnková káva 500 g

Vaše cena
170,00 Kč
Vaše cena bez DPH
147,83 Kč
170
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910061
Výrobce
Dallmayr

 


Pro milovníky kávy, kteří si chtějí nebo musí dopřát kávu bez kofeinu je tu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert.

Výběr nejjemnějších horských druhů Arabica je pečlivě zbaven kofeinu a dalších dráždivých a hořkých látek speciálním postupem završeným pražením podle speciální receptury Dallmayr, při němž se zachová plné aroma. Výsledkem je harmonická káva Dallmayr prodomo entcoffeiniert.

Dallmayr prodomo entcoffeiniert je káva s bohatým aroma s ovocnými tóny a nízkou kyselostí a hořkostí, vhodná i do automatických kávovarů. Pěstuje se převážně na plantážích v Etiopii. 

Chuťový profil:

Typ 100% arabika
Pražení
Tělo
Kyselost
Aroma

 

Příprava: káva vytvořená pro přípravu kávovaru s filtrem nebo s ručním filtrem, automatické kávovary, french pressu.

Káva Dallmayr prodomo se skvěle hodí ke klasické přípravě filtrované kávy buď v kávovaru s filtrem, nebo použitím ručního filtru. Pokud se rozhodnete pro nemletou zrnkovou kávu Dallmayr Prodomo Entcoffeiniert, pamatujte na jemné mletí.

Doporučujeme použít na jeden šálek 6 – 8 g mleté kávy, doba spaření maximálně 8 minut. Existují praktické odměrky o obsahu zhruba 7 g, které vám usnadní dávkování.

V případě ručního filtrování musí mít voda teplotu zhruba 92 až 95 °C, nesmí se tedy vařit, jinak vystoupí do popředí hořčiny. Nejlépe chutná čerstvě připravená káva. Pokud vám zbude větší množství kávy, než potřebujete, nalijte ji do termosky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat