Siemens TZ80004A čistící sada pro kávovary

Vaše cena
756,00 Kč
Vaše cena bez DPH
624,79 Kč
756
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
290104
Výrobce
SiemensSiemens TZ80004A čistící sada pro kávovary


 

Odvápňovací čistící sada je součástí čistícího programu Siemens. Vyzkoušejte také čistící tablety Siemens TZ80001A a vodní filtr Brita Intenza TZ70003.

Servisní set Siemens TZ80004A je spolehlivým pomocníkem pro majitele automatických kávovarů Siemens a Tassimo. Tento set vám umožní poskytnout vašemu kávovaru optimální péči a údržbu. Tím můžete dosáhnout delší životnosti zařízení a ještě lepší chuti vaší oblíbené kávy.

Balení obsahuje:

  • 10 čisticích tablet
  • 3 odvápňovací tablety
  • 1 BRITA vodní filtr
  • 1 čisticí kartáček


V balení naleznete čisticí tablety, které jsou určeny k odstranění zbytků kávy, mastnoty a jiných nečistot z kávovaru. Tyto tablety pomáhají udržet vnitřní mechanismy kávovaru čisté a zabraňují vzniku nepříjemných zápachů a zhoršení chuti kávy. Součástí sady jsou také odvápňovací tablety, které jsou nezbytné pro odstranění vápníkových usazenin a prevenci případného poškození kávovaru. Pravidelné odvápnění je důležité pro udržení optimálního výkonu a prodloužení životnosti zařízení. Pro zajištění výborné kvality vody, která ovlivňuje výslednou chuť kávy, je součástí servisního setu vodní filtr značky BRITA. Tento filtr odstraňuje nečistoty a další látky, které jsou obsaženy ve vodovodní řádu a které mohou negativně ovlivnit chuť a aroma kávy. Pro dokonalé čištění a finální údržbu jednotlivých částí kávovaru nesmí v balení chybět ani čisticí kartáček. S tímto kartáčkem budete mít snadný přístup i k jinak obtížně dostupným místům a snadno odstranit zbytky kávy a jiné nečistoty.

 

Upozornění: 

Pozor! Výrobek dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte uzamčené. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Další upozornění: Odstraňte obsah/obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Obsahuje Peroxymonosulfát draselný a kyselinu maleinovou.Označení obsažených látek: 5-15% fosfonáty, 15-30% bělicí činidla na bázi kyslíku.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat