Bosch / Siemens TCZ6002 odvápňovací tablety 6 ks 00311864

Vaše cena
201,00 Kč
Vaše cena bez DPH
166,12 Kč
201
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
301102
Výrobce
BoschOdvápňovací tablety Bosch Siemens 311864 (6ks)


TCZ6002 Bosch  / Siemens odvápňovací tablety do kávovarů (6 x 18 g tbl.) odstraňují vodní kámen a různé jiné usazeniny. 

Není pochyb o tom, že pravidelné odstraňování vodního kamene z Vašeho kávovaru je jednou z nejdůležitějších součástí jeho údržby. Pravidelné odvápnění je důležité, protože usazeniny mohou nejen negativně ovlivnit chuť Vaší kávy, ale mohou být také příčinou poruchy kávovaru. Chcete-li se zbavit usazenin vodního kamene, doporučujeme používat odvápňovací tablety. Ty zajistí, že Váš kávovar bude vždy v dobrém provozním stavu a Vaše káva bude chutnat skvěle.

Snadné odvápnění pomocí tablet

Odvápnění pomocí profesionálních tablet je velmi snadné. Pokud máte automatický kávovar, stačí tablety rozpustit podle návodu a poté roztok nalít do nádržky na vodu. Pokud má Váš kávovar automatický program pro odstraňování vodního kamene, provede Vás dalšími kroky. Tablety na odstranění vodního kamene z kávovaru Siemens (6 kusů je součástí balení) Vám vystačí až na 3 cykly.

Kompatibilní s mnoha spotřebiči

Nabízené tablety Bosch 311864 jsou originálním výrobkem pro přístroje Siemens, Bosch, Neff a Gaggenau. Výběrem kompatibilních výrobků pro údržbu si můžete být jisti i jejich vysokou kvalitou. Tablety lze mimo jiné použít v mnoha kávovarech nebo rychlovarných konvicích, s výjimkou těch s ocelovým a smaltovaným povrchem, které nejsou odolné vůči kyselinám. Postarejte se o hygienu svých spotřebičů ještě dnes!

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat