TOPVET Aquamin - biolog. aktivní vápník tob.60

Vaše cena
179,00 Kč
Vaše cena bez DPH
159,82 Kč
179
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
31.05.2024 u Vás
Kód
800456
Výrobce
Green idea s.r.o.TOPVET biologicky aktivní vápník - tento komplex je vhodný při osteoporóze, ke zvýšení kvality a pevnosti kostí a zubů, ke zlepšení činnosti svalů a pro podporu funkce trávicího aparátu.

Aquamin je multiminerální složka pocházející ze zvápenatělých mořských řas. Tato červená řasa se získává v čistých vodách severního Atlantiku. 

Aquamin obsahuje vysoký podíl vápníku, hořčíku, selenu, zinku a dalších 70 minerálních látek. Vzájemná interakce mezi těmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupností vytváří z Aquaminu unikátní „bioaktivní komplex“.  

Tento komplex je vhodný při osteoporóze, ke zvýšení kvality a pevnosti kostí a zubů, ke zlepšení činnosti svalů a pro podporu funkce trávicího aparátu. Jedná se o vhodný doplněk pro aktivní sportovce, ale i pro děti v obdobích rychlého růstu.

Vzhledem k jeho rostlinnému původu je vhodný i pro vegetariány, vegany, makrobiotiky i zastánce BIO-potravin. Obsah tobolky je možné vysypat a vmíchat do jídla či nápoje.

Obsah:

 

  1 tobolka  

 (620 mg)

  Denní dávka  

 1 - 4 tobolky

  % DDD

  Denní doporučená dávka  

Aquamin  

620 mg

620 - 2480 mg

Není stanoveno

z toho vápník 198 mg 198 - 792 mg 24,75 - 99 %
z toho hořčík 13,6 mg 13,6 – 54,4 mg 3,6 – 14,5 % DDD

 

Složení: Aquamin z mořské řasy Lithothamnion sp. (přírodní zdroj vápníku – uhličitan vápenatý, přírodní zdroj hořčíku – hydroxid hořečnatý), želatina (tobolka/kapsula)

Doporučené dávkování:  1 – 2 tobolky 1 - 2 x denně. Při preventivním užívání doporučujeme 1 tobolku denně, při terapeutickém užívání až 4 tobolky denně.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Česká republika

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat