TOPVET Kostivalový extrakt 100 ml - artróza, klouby, masáže

Vaše cena
103,00 Kč
Vaše cena bez DPH
85,12 Kč
103
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
800552
Výrobce
Green idea s.r.o.Kostivalový extrakt je masážní přípravek určený na kůži s vysokým obsahem alantoinu v extraktu z kostivalu. Obecně je známo, že alantoin má příznivý vliv na podrážděnou a poraněnou kůži a má zklidňující a regenerující účinky. Nejstarší záznamy o hojivých účincích kostivalu pochází již z doby starého Řecka. V té doby byl používán především k hojení pohmožděnin a zlomenin. Kostival se tak řadí mezi tradiční a staletími prověřenou bylinu používanou v přírodní medicíně.


Použití: Extrakt aplikujte na cílenou oblast kůže několikrát denně a důkladně vmasírujte. Po aplikaci se vyhněte přímému slunečnímu záření, mohlo by dojít k zcitlivění kůže na sluneční záření. Pozor, vyhněte se oblasti sliznice a otevřeným ranám a neužívejte vnitřně!
Složení: Voda, Alkohol, Extrakt kořene Kostivalu, Mentol

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem! Nevhodné pro děti do 3 let.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat