Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1 kg

Vaše cena
386,00 Kč
Vaše cena bez DPH
344,64 Kč
386
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.06.2024 u Vás
Kód
910161
Výrobce
VergnanoLahodné espresso z pravé italské pražírny si můžete vychutnat i u vás doma. Kvalitní zrnková káva Espresso Bar vyniká svými čokoládovými podtóny a plným tělem.

Káva je vhodná i pro ty největší milovníky kávy. Díky vysoké kvalitě zrnkové kávy, která prochází přísnou kontrolou, je zaručeno, že se k vám do rukou dostávají jen ty nejlepší a čerstvá zrna pro dokonalý šálek kávy.

Zrnková káva Vergnano Espresso Bar je vhodná i pro domácí kávovary a vy si to pravé italské espresso můžete vychutnat i v pohodlí domova.

Perfektně vyvážený poměr Arabiky 80% a Robusty 20%.

Balení obsahuje 1 kg zrnkové kávy.


Informace o výrobci

Vergnano

Caffé Vergnano má již dlouholetou tradici na trhu a to od roku 1882, kdy Domenico Vergnano otevřel obchod s potravinářským zbožím v městečku Chieri u italského Torina. V obchodě se brzy začal zabývat prodejem a pražením kávy. Toto odhodlání bylo poháněné odvážnými rozhodnutími a zakoupením první kávové plantáže v Keni. Od začátku se Vergnano orientovalo na výběr nejcennějších druhů káv, ty které jen rostou v jistých nadmořských výškách, ve zvláštních klimatech země bohaté na minerální soli, které jsou ve středozemních amerických zemích jako jsou Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a později také Kenya a Brazílie. Sledování kvality ve skutečnosti začíná již před začátkem růstu rostliny a to používáním přírodního kompostu u kávových farem, které produkují pro Vergnano, protože to je jediná metoda, která povoluje kultivaci chutných zrnek kávy.

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout různé druhy kávy ve velmi vysoké kvalitě. Tajemství při výběru surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu. 

Casa Del Caffé Vergnano S.P.A., S.S. Torino / Asti Km 20, 10026 Santena / Italy.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat