Vergnano Miscela Antica Bottega zrnková káva 1 kg

Vergnano Miscela Antica Bottega zrnková káva 1 kg

Vaše cena
336,00 Kč
Vaše cena bez DPH
292,17 Kč
336
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910162
Výrobce
Kimbo

 


Směs zrnkové kávy Vergnano Antica Bottega je charakteristická svou delikátní chutí, kterou učaruje každému kdo ji ochutná. Kombinace složení 90% zrn Arabica a 10% zrn Robusta zaručuje nízký obsah kofeinu a vysokou intenzitu chuti.

Pomalý cyklus pražení pak dodává kávě sladkou, lahodnou chuť, jemnou kyselost a plné tělo, místy kořeněné ovocnými tóny, která stojí za vyzkoušení. Výraznou chuť této kávy a bohatou cremu si zamilujete.

Balení obsahuje 1 kg zrnkové kávy.


Informace o výrobci

Vergnano

Caffé Vergnano má již dlouholetou tradici na trhu a to od roku 1882, kdy Domenico Vergnano otevřel obchod s potravinářským zbožím v městečku Chieri u italského Torina. V obchodě se brzy začal zabývat prodejem a pražením kávy. Toto odhodlání bylo poháněné odvážnými rozhodnutími a zakoupením první kávové plantáže v Keni. Od začátku se Vergnano orientovalo na výběr nejcennějších druhů káv, ty které jen rostou v jistých nadmořských výškách, ve zvláštních klimatech země bohaté na minerální soli, které jsou ve středozemních amerických zemích jako jsou Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a později také Kenya a Brazílie. Sledování kvality ve skutečnosti začíná již před začátkem růstu rostliny a to používáním přírodního kompostu u kávových farem, které produkují pro Vergnano, protože to je jediná metoda, která povoluje kultivaci chutných zrnek kávy.

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout různé druhy kávy ve velmi vysoké kvalitě. Tajemství při výběru surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu. 

Casa Del Caffé Vergnano S.P.A., S.S. Torino / Asti Km 20, 10026 Santena / Italy.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat