Vergnano Miscela Antica Bottega zrnková káva 1 kg

Vaše cena
364,00 Kč
Vaše cena bez DPH
325,00 Kč
364
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
24.06.2024 u Vás
Kód
910162
Výrobce
VergnanoSměs zrnkové kávy Vergnano Antica Bottega je charakteristická svou delikátní chutí, kterou učaruje každému kdo ji ochutná. Kombinace složení 90% zrn Arabica a 10% zrn Robusta zaručuje nízký obsah kofeinu a vysokou intenzitu chuti.

Pomalý cyklus pražení pak dodává kávě sladkou, lahodnou chuť, jemnou kyselost a plné tělo, místy kořeněné ovocnými tóny, která stojí za vyzkoušení. Výraznou chuť této kávy a bohatou cremu si zamilujete.

Balení obsahuje 1 kg zrnkové kávy.


Informace o výrobci

Vergnano

Caffé Vergnano má již dlouholetou tradici na trhu a to od roku 1882, kdy Domenico Vergnano otevřel obchod s potravinářským zbožím v městečku Chieri u italského Torina. V obchodě se brzy začal zabývat prodejem a pražením kávy. Toto odhodlání bylo poháněné odvážnými rozhodnutími a zakoupením první kávové plantáže v Keni. Od začátku se Vergnano orientovalo na výběr nejcennějších druhů káv, ty které jen rostou v jistých nadmořských výškách, ve zvláštních klimatech země bohaté na minerální soli, které jsou ve středozemních amerických zemích jako jsou Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a později také Kenya a Brazílie. Sledování kvality ve skutečnosti začíná již před začátkem růstu rostliny a to používáním přírodního kompostu u kávových farem, které produkují pro Vergnano, protože to je jediná metoda, která povoluje kultivaci chutných zrnek kávy.

Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout různé druhy kávy ve velmi vysoké kvalitě. Tajemství při výběru surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu. 

Casa Del Caffé Vergnano S.P.A., S.S. Torino / Asti Km 20, 10026 Santena / Italy.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat