Whirlpool antibakteriální filtr Microban do lednice 2 ks ABF001 C00629721

Vaše cena
313,00 Kč
Vaše cena bez DPH
258,68 Kč
313
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
14.06.2024 u Vás
Kód
130082
Výrobce
WhirlpoolWhirlpool Microban Antibakteriální filtr do ledničky 2 ks

✔ účinný antibakteriální filtr do ledničky

✔ zbavuje ledničku bakterií a zápachu


Vzduchový filtr do lednice Whirlpool - lepší chuť a vůně potravin

Stává se, že při otevření lednice ucítíme nepříjemnou směs pachů. Intenzivní vůně některých potravin navíc může proniknout do jiných pokrmů a ovlivnit jejich chuť. Při použití filtru do chladničky Whirlpool ABF001 zapomenete na nepříjemné pachy a potraviny uložené v chladničce si zachovají svou vynikající chuť. Na druhou stranu antibakteriální účinek ochrání potraviny před škodlivými mikroorganismy!

Profesionální filtrace s Whirlpool ABF001 C00629721

Nabízený antibakteriální filtr Whirlpool C00629721 do ledničky je originální výrobek. Při výrobě se používá nejkvalitnější filtrační materiál vyrobený společností Microban, lídrem v průmyslu antibakteriálních produktů. Potravinám zajistí dokonalou čerstvost a vynikající chuť na dlouhou dobu. Vsaďte na profesionální filtraci vzduchu, vyzkoušejte kvalitu značky Whirlpool!

Efektivní a účinný filtr do ledničky

Filtr C00629721 je určen pro chladničky Whirlpool vybavené speciální technologií filtrace vzduchu. 

Výrobek má antibakteriální vlastnosti a vydrží až 6 měsíců. Praktický indikační proužek Timestrip vám připomene výměnu za nový! Jednoduše nalepte indikátor blízko filtru a poté stiskněte vyvýšené tlačítko, které spustí sledování spotřeby.

Obsah balení: 2 ks antibakteriální filtr Whirlpool Microban.

Pro optimální fungování chladniček doporučujeme používat následující příslušenství a doplňky, například vodní filtr do lednice SBS002, čisticí sprej do ledniček FRI102 nebo odmrazovač lednic a mrazáků DEF102.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat