Filter Logic: Značka, která udělala filtraci vody cenově dostupnější

Když se řekne Filter Logic, řada z nás si představí úspěšného hráče v oblasti filtrace, který se může pochlubit více než třicetiletými zkušenostmi na trzích napříč světem.

Značka Filter Logic totiž spadá pod mateřskou společnost Pozzani Pure Water PLC, zabývající se vývojem a výrobou filtračních systémů již od roku 1987. Základem úspěchu přitom byla touha po cenově dostupných filtrech, které směle konkurovaly mnohonásobně dražším modelům. Co dalšího jste o společnosti Filter Logic (ne)věděli?

Alfou a omegou byla cenová dostupnost

Na začátku příběhu o značce Filter Logic stála snaha zpřístupnit filtrační systémy nejen velkým společnostem, ale také domácnostem a koncovým zákazníkům v podobě jednotlivců. Vše odstartoval rok 2004 a rostoucí obliba moderních lednicvodním filtrem, který měl za cíl odstranit bakterie, pachové stopy a těžké kovy. Jeden takový filtr ale stál více než 50 liber (asi 1 450 Kč), a lidé tak hledali alternativu v podobě cenově dostupnějších výrobků. Na cenovou politiku velkých výrobců chladniček okamžitě zareagovala právě společnost Filter Logic, která se může pochlubit více než třicetiletou zkušeností v oblasti filtračních systémů.

Průkopník v podobě filtru FilterLogic FL293

Vůbec první filtrační alternativou, kterou společnost Filter Logic svým zákazníkům představila, byl filtr FilterLogic FL293. Ten perfektně pasoval do moderních lednic Samsung, čímž se společnosti podařilo snížit náklady na výměnu filtračních kazet téměř o padesát procent. A zákazníci to náležitě ocenili. Od filtru pro chladničky Samsung to pak bylo už jen krůček k dalším výrobcům. V současné době společnost prodává devatenáct druhů náhradních a cenově dostupných filtrů do chladniček mnohých světových výrobců.

Chutnější a čistější voda z kohoutku

Protože ale společnost neusnula na vavřínech a hledala způsob, jak svoji výrobu rozšířit a úspěch maximalizovat, kromě filtrů do ledniček přišla také s inovativními filtry do filtračních konvic. Ty zbavují vodu nepříjemné pachuti a zápachu chóru, vodního kamene, který má vliv na chuť výsledného pokrmu, ale i životnost našich spotřebičů (například žehliček, kávovarů nebo varných konvic), zároveň z vody odstraňují zbytky těžkých kovů (například mědi nebo hliníku) a poradí si taky se rzí, pískem nebo dalšími mechanickými zbytky z vodovodního systému.

Filtrujte vodu chytře a neplaťte víc, než musíte

To vše samozřejmě při zachování naprosté zdravotní nezávadnosti a hlavně nízké ceny, která je oproti značkovým filtrům (například Brita Maxtra Plus) nižší klidně i o několik desítek procent. Pokud si pořídíte cenově zvýhodněné sady filtrů, ušetříte ještě víc. Například se sadou dvanácti kusů filtrů Filter Logic FL-402H za Maxtra filtry 12 ks získáte čistou a chutnou vodu po celý rok za cca 77 korun měsíčně!

Zdravotní nezávadnost a celá řada certifikací

Filtry značky Filter Logic se mohou navíc pochlubit celou řadou certifikátů, z nichž můžeme jmenovat třeba Certifikaci NIZP PZH (Národního institutu pro veřejné zdraví), která dokladuje, že filtr, je-li používán v souladu s návodem výrobce, nemá nepříznivý vliv na zdraví a životní prostředí. Za zmínku jistě stojí také Certifikát kvality TÜV, zajišťující bezpečnost použití a označující vysoce kvalitní produkt. Samozřejmostí je i potvrzení o tom, že filtrační patrony Filter Logic neobsahují škodlivý Bisfenol A (BPA).

 

Pro dokonalý šálek kávy každý den

Abyste si mohli vychutnat svou oblíbenou kávu přesně tak, jak ji máte rádi, najdete v naši nabídce také příslušenství ke kávovarům. Vybírejte z čistících prostředků, kartáčů, odvápňovačů a maziva, která jsou perfektní pro údržbu kávovarů všech značek. Nezapomínáme ani na nezbytné filtry do kávovarů jako je Filter Logic CFL-950B filtr za DeLonghi DLS C002. A to ještě není vše - pokud chcete šetřit, můžete využít naše cenově zvýhodněné sestavy výrobků, které jsou speciálně sestaveny pro údržbu kávovarů. Pro ještě větší gurmánský požitek, si svůj ranní šálek můžete vychutnat z elegantní termo sklenice z unikátního borosilikátového skla s dvojitou stěnou, kteréá udrží optimální teplotu nápoje o mnoho déle.

Lahodná a přefiltrovaná voda přímo z lednice

V poslední době jsou lednice s přívodem vody stále oblíbenější. Kdo by také neocenil neustálý přísun vychlazené vody či ledu. Ale ani zde byste neměli zapomínat úpravu vody a odstranění nežádoucích látek, které se nachází ve vodovodním řádu a škodí lidskému organismu. V tomto případě vám pomohou filtry do lednic, které bez dalších starostí zbaví přiváděnou vodu těžkých kovů, pesticidů, rzi z potrubí a dalších složek negativně ovlivňujících chuť i vůni vody. Při výběru můžete sáhnout po univerzálním filtru Filter Logic FFL-191X, který je vhodný pro celou řadu značek a modelů lednic.

Nekonečná zábava ve vlastním bazénu

Pohoda u bazénu a vodní radovánky, jsou to po čem sníte? Pak nesmíte zapomenout na pravidelné čištění vody a dostatečně výkonný filtr, kterým je i Filter Logic SFL25-5-13OBE, který zachytí všechny nečistoty jako je listí, hmyz, pyl a podobné. Bez filtrů do bazénů a SPA se skutečně neobejdete, pokud chcete mít jistotu nejen krásně čisté vody, ale především zdravotně nezávadné vody zbavené mikroorganismů a znečisťujících látek po celou sezónu. 

Slovo závěrem

V konečném důsledku tak jde o odvážný krok úspěšné značky Filter Logic, která nechtěla slepě přihlížet nespravedlivé cenové politice a zpřístupnila filtrovanou vodu širokému okruhu zákazníků. To vše díky zodpovědně nastavené ceně, která jde ruku v ruce se zachováním kvalitních a zdravotně nezávadných výrobků. Potřebujete snad další důvody, proč dát filtrům značky Filter Logic šanci?

 Související produkty