Brita Maxtra Plus filtr 4 ks

Vaše cena
452,00 Kč
Vaše cena bez DPH
373,55 Kč
452
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
11.12.2023 u Vás
Kód
100152
Výrobce
BritaBrita Maxtra Plus nahrazují předchozí model filtr Maxtra a jsou kompatibilní se všemi filtračními konvicemi Brita. Díky nové technologii Micro Flow je voda o 25 % chutnější než tomu bylo doposud.

Výhody patron Maxtra Plus jsou v použití aktivního uhlíku ze skořápek kokosových ořechů. Nová filtrační patrona dále obsahuje o 5 ml více filtrační směsi, která je tvořena mikročásticemi aktivního uhlí (Micro Carobon Pearls), které jsou menší a kulatější oproti dříve používaným perličkám. Tyto perličky díky větší ploše zaručují širší plochu pro kontakt s vodou a tím zvyšují efektivitu filtrace vody. 

Pro zajištění nejlepší filtrace se doporučuje vyměnit filtr po 100 litrech přefiltrované vody nebo po 30 dnech používání. 

Obsah patrony:

Patrona obsahuje směs iontoměniče v podobě pryskyřice a aktivního uhlí. Uhlík absorbuje chlór, pesticidy a organické znečišťující látky, zlepšuje chuť a eliminuje pachy.  Pryskyřice odstraňuje dočasnou tvrdost, která způsobuje vodní kámen. Také významně snižuje množství kovů, jako je měď a olovo nacházející se ve vodě. Filtrační směs dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a růstu bakterií.

Filtr Brita Maxtra Plus je možné použít s následujícími typy konvic:

  • Brita Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord Cool Memo, Fill & Enjoy Style, Fill & Enjoy Flow,
    Fill & Enjoy Fun.
  • Dafi Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (u všech konvic s osazením filtru Unimax).
  • Aquaphor Time, Orion, Amethyst, Agat (u všech konvic s osazením filtru B100-25).
  • Filter Logic Venus.
  • Bosch Tassimo.
  • Laica BI-FLUX.

Současná generace filtrů je označena jako Brita Maxtra+ Pure Performance.

Filtry Brita Maxtra Plus Pure Performance jsou k dostání také v balení po 1 kusu2 kusech4 kusech6 kusech8 kusech či 12 kusech.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat