Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik 1 kg

Vaše cena
320,00 Kč
Vaše cena bez DPH
285,71 Kč
320
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
910055
Výrobce
DallmayrDallmayr Crema d'Oro Selection Karibik již není dostupná. Vyberte si prosím jinou kávu značky Dallmayr.

Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik je chuťově dokonalý výběr roku 2021 a skládá se ze 100% kávy arabiky pocházející z oblasti Karibiku pověstné pro své azurové moře a písčité pláže. Unikátní chuť kávy zaujme pikantně jemnými tóny s lehkými čokoládovými nuancemi s bobulovitou kyselostí na konci. Tento typ kávy je ideální pro přípravu v plně automatických kávovarech nebo French Pressech.

     Chuťový profil:
•    Složení - 100% Arabica.
•    Pražení 3 (1-5).
•    Kyselost 3 (1-5).
•    Aroma 5 (1-5). 

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat