Dallmayr Crema d
Dallmayr Crema dDallmayr Crema d

Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik 1 kg

Vaše cena
320,00 Kč
Vaše cena bez DPH
278,26 Kč
320
Dostupnost
na objednávku
Kód
910055
Výrobce
Dallmayr

 


Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik je chuťově dokonalý výběr roku 2021 a skládá se ze 100% kávy arabiky pocházející z oblasti Karibiku pověstné pro své azurové moře a písčité pláže. Unikátní chuť kávy zaujme pikantně jemnými tóny s lehkými čokoládovými nuancemi s bobulovitou kyselostí na konci. Tento typ kávy je ideální pro přípravu v plně automatických kávovarech nebo French Pressech.

     Chuťový profil:
•    Složení - 100% Arabica.
•    Pražení 3 (1-5).
•    Kyselost 3 (1-5).
•    Aroma 5 (1-5). 

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro Selection Karibik se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat