Dallmayr Espresso Intenso zrnková káva 1 kg

Vaše cena
294,00 Kč
Vaše cena bez DPH
255,65 Kč
294
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
910051
Výrobce
DallmayrUkončená produkce kávy Dallmayr Espresso Intenso zrnková káva 1 kg - doporučujeme jako alternativu Dallmayr Crema d'Oro Intensa.

 

Dallmayr Espresso Intenso je pečlivě vytvořená zrnková směs kávy arabica a robusta v ideálním poměru pro intenzivní a silné espresso s nízkou kyselostí. Káva má hustou pěnu a barvu pražených lískových oříšků.  

Káva je ideální pro všechny plně automatické kávovary. Užijte si ji jako čisté espresso, cappuccino nebo latte macchiato   

Chuťový profil:

Typ káva Arabica a káva Robusta
Pražení
Tělo
Kyselost
Aroma

 

Příprava: Káva Dallmayr Espresso Intenso se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat