Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace zrnková káva 1 kg

Vaše cena
343,00 Kč
Vaše cena bez DPH
306,25 Kč
343
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
910131
Výrobce
PelliniEspresso Bar Vivace je jedna z nejnovějších káv pražírny Pellini, která nahradila oblíbenou směs kávy Pellini Classico. 

Směs Robusty a Arabiky má mimořádně hustou crému a vyznačuje se kořeněným aroma a harmonickou chutí bez známek kyselosti.

Káva pro přípravu typického italského espressa, pro níž je příznačné pomalé pražení, při kterém jsou zrna stejnoměrně pražena do tmavého stupně. Díky tomuto postupu káva získá výraznou a silnou chuť.

Káva je vhodná pro přípravu espressa, ale i jako základ pro cappuccino či latte macchiato.

Obsahuje: zrnková káva 80% Arabica a 20% Robusty.

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat