Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Vaše cena
396,00 Kč
Vaše cena bez DPH
344,35 Kč
396
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
910133
Výrobce
Pellini

 


Káva Pellini Espresso Cremoso tvoří ideální směs pro pravé italské espresso. Tato směs kombinuje ta nejkvalitnější zrna Arabicy z Latinské Ameriky a Robusty z Asie a Afriky.

Všechny směsi pražírny Pellini se vyznačují pomalým a rovnoměrným pražením do tmavého stupně. Tradiční italský postup dává výsledné kávě výrazné a silné aroma. Espresso má specifickou a vyváženou chuť bez známek kyselosti, s bohatou a hustou cremou.

Směs Pellini Cremoso se hodí především do automatických kávovarů k přípravě zejména espressa, cappuccina a latté macchiata.

Obsahuje: zrnková káva 70% Arabica a 30% Robusta.

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. 

Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat