Pellini Espresso Bar n° 9 Cremoso zrnková káva 1 kg

Vaše cena
399,00 Kč
Vaše cena bez DPH
356,25 Kč
399
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.04.2024 u Vás
Kód
910133
Výrobce
PelliniKáva Pellini Espresso Cremoso tvoří ideální směs pro pravé italské espresso. Tato směs kombinuje ta nejkvalitnější zrna Arabicy z Latinské Ameriky a Robusty z Asie a Afriky.

Všechny směsi pražírny Pellini se vyznačují pomalým a rovnoměrným pražením do tmavého stupně. Tradiční italský postup dává výsledné kávě výrazné a silné aroma. Espresso má specifickou a vyváženou chuť bez známek kyselosti, s bohatou a hustou cremou.

Směs Pellini Cremoso se hodí především do automatických kávovarů k přípravě zejména espressa, cappuccina a latté macchiata.

Obsahuje: zrnková káva 70% Arabica a 30% Robusta.

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. 

Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat