Pellini Top zrnková káva 1 kg

Vaše cena
487,00 Kč
Vaše cena bez DPH
434,82 Kč
487
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
910130
Výrobce
PelliniVlajková loď italské rodinné pražírny Pellini to je káva Pellini Top. Zrnková káva nejvyšší třídy 100% Arabica z Latinské Ameriky se třídí přímo v oblastech, kde se káva pěstuje.

Pellini Top je nádhernou ukázkou toho, jak výjimečná může být skvěle připravená čistá Arabika. Za pomalého procesu pražení vzniká chuťově velmi vyvážená káva s průměrným obsahem kofeinu pouze 1,3%. Díky nízkému obsahu kofeinu je káva vhodná k celodenní konzumaci.

Káva nabízí hedvábnou chuť s čokoládovými tóny a decentní kyselinkou. 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica.

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. 

Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.
 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat