Pellini Top zrnková káva 1 kg

Vaše cena
487,00 Kč
Vaše cena bez DPH
434,82 Kč
487
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
25.06.2024 u Vás
Kód
910130
Výrobce
PelliniVlajková loď italské rodinné pražírny Pellini to je káva Pellini Top. Zrnková káva nejvyšší třídy 100% Arabica z Latinské Ameriky se třídí přímo v oblastech, kde se káva pěstuje.

Pellini Top je nádhernou ukázkou toho, jak výjimečná může být skvěle připravená čistá Arabika. Za pomalého procesu pražení vzniká chuťově velmi vyvážená káva s průměrným obsahem kofeinu pouze 1,3%. Díky nízkému obsahu kofeinu je káva vhodná k celodenní konzumaci.

Káva nabízí hedvábnou chuť s čokoládovými tóny a decentní kyselinkou. 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica.

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. 

Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.
 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat