WPRO SSC 213 čisticí sprej na nerezové plochy 484000008493 500 ml

Vaše cena
149,00 Kč
Vaše cena bez DPH
123,14 Kč
149
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
18.07.2024 u Vás
Kód
310021
Výrobce
WhirlpoolWhirlpool inox čisticí sprej na nerezové povrchy 484000008493 500 ml

WPRO čisticí sprej na nerezové plochy je speciálně navržen pro čištění, ochranu a leštění povrchů z nerezové oceli a chromu. Sprej je snadno použitelný - stačí jej nastříkat na povrch a poté jej otřít suchým hadříkem. Není třeba povrch následně oplachovat.

Díky jeho složení poskytuje čistící sprej efektivní a šetrné čištění povrchů z nerezové oceli a chromu. Zároveň chrání tyto povrchy před dalšími nečistotami a usazeninami a zajišťuje jim lesklý vzhled.

Čistič na všechny nerezové a chromové povrchy

Velmi praktické jsou nerezové povrchy. Jsou stále oblíbenější nejen jako prvek restauračních kuchyní, ale objevují se i v našich domácnostech. Vyplatí se zakoupit vhodné produkty pro údržbu, abyste se mohli těšit z vysoké kvality oceli co nejdéle.

Vhodný na čištění lesk a ochranu povrchů

Přípravky pro péči o domácí spotřebiče nejen čistí nerezové povrchy, ale také je chrání před novými nečistotami. Přípravek pokrývá nerezovou ocel ochrannou vrstvou, která chrání před poškrábáním a jinými stopami. Navíc ocel nepoškrábe, leskne se a zanechává svěží citrusovou vůni.

Univerzální sprej na čištění nerezové oceli

Nabízený profesionální prostředek WPRO lze použít k čištění varných desek, trouby, digestoře a mnoha dalších povrchů z nerezové oceli. Díky tomu nemusíte shánět drahé čisticí prostředky. Balení o objemu 500 ml vydrží dlouho a pohodlný rozprašovač vám umožní snadno rozprášit přípravek na čistící povrch.

Prověřená kvalita značky Wpro

Řada čisticích prostředků WPRO je doporučována největšími výrobci domácích spotřebičů. Jedná se o profesionální čisticí spreje a doplňky, které pomáhají zbavit se těch nejobtížnějších, mastných nečistot. Podívejte se také na další produkty z této řady a udržujte svou kuchyni čistou a zabraňte množení bakterií.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat