Lanolin na praní Wool Balsam 1,5 l / 1 ks

Vaše cena
149,00 Kč
Vaše cena bez DPH
123,14 Kč
149
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
17.07.2024 u Vás
Kód
900001
Výrobce
Penepex s.r.o.Lanolin na praní Wool Balsam 

Lanolinový regenerátor je přírodní prostředek se silným zvlhčujícím a ochranným účinkem.

Lanolin na praní je parfémován velice jemnou neagresivní vůní konvalinek, která nedráždí jemné nosíky novorozenců.  Lanolin prací prostředek na ovčí vlnu

Další použití přípravku Lanolin

•    jemné prádlo
•    kojenecké oblečení
•    záclony
•    koberce
•    náhrada za tekuté mýdlo
•    úklid domácnosti
•    mytí oken
•    mytí nádobí (odmaštění nádobí)
•    leštění aut

Prací prostředek

Chrání Vaše prádlo z přírodní vlny, přírodního vlasu, pletené zboží, jemné textilie, povlečení, deky, záclony, teplé revmatické prádlo atd. Díky obsahu lanolinu čistí jemně a důkladně, nemění tvar ani barvu prádla, desinfikuje a prádlo také svěže voní.

Ruční praní ovčích roun – namočené rouno promněte prostředkem a nechte 10 až 30 minut působit (podle znečištění), po té propláchněte vlahou vodou max. 30 °C.

Údržba ovčích roun – každých 14 dní lehce postříkáme rouno po povrchu a necháme zatáhnout. Tím se rouno impregnuje, chloupky se nelámou a deka vydrží opravdu dlouho.

Praní v pračce -  jako předpírka kvalitně odstraňuje mastnoty, asfalt, žvýkačky. Čistí potahové látky, koberce po vyčištění doslova září a o záclonách po použití lanolinu se vám ani nezdálo. Jako prášek na praní je cenou i účinností bezkonkurenční. Tento 1,5 l koncentrát je schopen nahradit velmi kvalitní 9-ti kilový prací prášek, ke kterému však nemusíte dokupovat drahé avivážní přípravky. Je však třeba dodržovat toto dávkování: na 1 pračku 1/2, max. 3/4 víčka od lanolinu (při praní 30°C, max. 40°C – prádlo bude hebké). Kdyby jste použili větší množství, bude jen více pěnit, ale účinnost praní zůstane stejná.

Výborně se také hodí na praní šátku pro nošení dětí, které mají v sobě příměs vlny nebo hedvábí.

Mycí prostředek

Stačí pár kapek do vody na nádobí místo chemických jarů. Pokud nanesete čirý lanolin na zapečené nádobí od jídla či plynu a necháte 10-15 minut působit, pak spáleninu odstraníte jen pomocí oboustranné houbičky. S úžasem zjistíte, že již nepotřebujete žádné chemické pasty, Tora atd.

Úklidový prostředek

Hospodyňky nalezly v tomto výrobku dokonalého pomocníka při každodenním úklidu domácností. Můžeme jej používat na mytí všech nesavých podkladů. Okna (bez okeny a leštění), podlahy, dveře kachličky, vany aj.

Zahrádka: plísně, škůdci, lišejníky ale i repelentPřírodní praní s přípravkem Lanolin

Tento ekologický preparát hojně využívají i zahrádkáři na postřiky proti různým škůdcům (mšice, molice, mandelinka atd.), ale i proti plísním. Na tyto postřiky je doporučeno zředit půl deci čirého lanolinu s 5 litry vody. Nejenže je to ten nejlevnější postřik, ale okamžitě se ze zahrad odstraňují chemické preparáty (těžké toxické látky), které následně konzumujeme.

Mnoho lidí ho také používá na odstranění lišejníků z teras či náhrobků.

Motoristé používají tento výrobek na mytí a leštění autolaků, plastů, čištění potahů a čalounění.

Díky svému aroma (konvalinky) je to velmi účinný repelent i proti klíšťatům, který vtíráme do kůže atd.

Složení výrobku

•    5 % lanolin, 5 - 15 % anionaktivní tenzidy,5 % amfoterní tenzidy, 5 % neionogenní tenzidy, 5 % pomocné a konzervační látky, parfém.

Lanolin je vyráběn v České republice.


Poznámka k přepravě:

•    V jedné zásilce je možné expedovat přepravcem GLS maximálně 6 ks balení lanolinu.

•    V případě většího počtu lanolinů nás, prosím, kontaktujte zde. Domluvíme se na možnostech přepravy. 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat