Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil 1 kg

Vaše cena
289,00 Kč
Vaše cena bez DPH
251,30 Kč
289
Dostupnost
na objednávku
Předpokládané dodání
Neznámý termín naskladnění
Kód
910054
Výrobce
DallmayrDallmayr Crema d'Oro Selection Brazil již není dostupná. Vyberte si prosím jinou kávu značky Dallmayr.

Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil výběr roku 2019 - zrnka kávy pochází z nejvyšší oblasti Cerrado v Campos Altos. Tato káva má aroma čokolády a javorového sirupu. Chuť je jemná a lehce sladká.

     Chuťový profil:
•    Složení - 100% Arabica.
•    Pražení 3 (1-5).
•    Kyselost 2 (1-5).
•    Aroma 2 (1-5). 

Příprava: Káva Dallmayr Crema d'Oro Selection Brazil se skvěle hodí k přípravě v plně automatických kávovarech. Každý šálek kávy bude automaticky korunován jemnou pěnou zvanou Crema.

Při přípravě kávy v plně nebo částečně automatických kávovarech musí za 3 až 5 vteřin vytékat  espresso (Caffé Crema) v rovnoměrném zpěněném proudu. Jakmile je proud kávy na konci spíše vodový, odstraňte šálek, protože právě teď jsou ve větší míře vyplachovány hořčiny.

K dosažení optimálního výsledku přitom můžete na svém plně automatickém kávovaru vyzkoušet různá nastavení (když vám nechutná, nemusí být vždy na vině samotná káva). Obecně se orientujte podle údajů výrobce a následně experimentujte s různým nastavením stupně mletí, teploty, síly kávy a množství vody. Již brzy získáte cit pro přípravu kávy podle vaší chuti.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat