Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g

Vaše cena
179,00 Kč
Vaše cena bez DPH
159,82 Kč
179
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
22.05.2024 u Vás
Kód
910060
Výrobce
DallmayrKáva Dallmayr prodomo je nejoblíbenější kávou z pražírny Dallmayr. Název této kávy lze přeložit jako „pro vlastní dům“.

Dallmayr prodomo je káva s bohatým aroma s ovocnými tóny a nízkou kyselostí a hořkostí, vhodná i do automatických kávovarů. Pěstuje se převážně na plantážích v Etiopii. 

Speciální úprava a závěrečné pražení ke zvýraznění plného aroma propůjčují kávě Dallmayr prodomo její nezaměnitelnou chuť. Mimořádný požitek pro všechny milovníky kávy. Praženo tradiční pražírnou v Mnichově.

Chuťový profil:

Typ 100% Arabica
Pražení
Intenzita
Acidita

 

Obsahuje: zrnková káva 100% Arabica, obsah kofeinu je méně než 1,5%.

Příprava: Káva vytvořená pro přípravu kávovaru s filtrem nebo s ručním filtrem, automatické kávovary, french pressu.

Káva Dallmayr prodomo se skvěle hodí ke klasické přípravě filtrované kávy buď v kávovaru s filtrem, nebo použitím ručního filtru. Pokud se rozhodnete pro nemletou zrnkovou kávu Dallmayr Prodomo, pamatujte na jemné mletí.

Doporučujeme použít na jeden šálek 6 – 8 g mleté kávy, doba spaření maximálně 8 minut. Existují praktické odměrky o obsahu zhruba 7 g, které vám usnadní dávkování.

V případě ručního filtrování musí mít voda teplotu zhruba 92 až 95 °C, nesmí se tedy vařit, jinak vystoupí do popředí hořčiny. Nejlépe chutná čerstvě připravená káva. Pokud vám zbude větší množství kávy, než potřebujete, nalijte ji do termosky.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat