Filter Logic CFL-695 odvápňovač 500 ml

Vaše cena
98,00 Kč
Vaše cena bez DPH
80,99 Kč
98
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
110696
Výrobce
Filter LogicUniverzální odstraňovač vodního kamene pro váš kávovar Filter Logic CFL-695 - profesionální odvápňovací prostředek britské značky FIlter Logic. Přípravek o objemu 500 ml je určen pro všechny typy kávovarů. Účinně odstraňuje vodní kámen ve vašem kávovaru. Pravidelným čištěním udržujete svůj kávovar v optimálním stavu a prodlužujete jeho životnost. Vodní kámen v kávovaru se tvoří z minerálů (vápník a hořčík) které se přirozeně vyskytují ve vodě. Když se voda v zařízení zahřeje, minerály se vysráží a vytvoří bílý povlak a tak se zkracuje životnost vašeho kávovaru, zvyšuje spotřeba energie a ovlivňuje chuť vaší kávy. Abyste tomu předešli, stačí pravidelně používat odvápňovač Filter Logic CFL-695. Čistící kapalina odstraní všechny nečistoty ze všech těžko přístupných částí stroje, což prodlouží jeho životnost.

Značka Filter Logic se specializuje na výrobu vodních filtrů a příslušenství pro kávovary a další domácí spotřebiče. Produkty Filter Logic jsou známé svou vysokou kvalitou, univerzálním použitím a atraktivními cenami. Odvápňovač Filter Logic CFL-695 je nejnovější produkt této britské společnosti, který je nejen účinný, ale také plně univerzální a hodí se tedy pro všechny typy kávovarů dostupné na trhu. Můžete jej bezpečně použít v zařízeních značek, jako jsou DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Philips nebo Nivona.

Postup: Zařízení odvápňujte podle pokynů na vašem kávovaru.

Upozornění: Odvápňovač je určen pouze k odvápnění spotřebiče. Nemá žádné čisticí vlastnosti. K čištění spařovací jednotky a k odstranění zbytků kávy a mastných usazenin použijte čisticí kapalinu nebo tablety. Široký výběr produktů tohoto typu najdete také v našem obchodě.

Obsah: 500 ml (dostačující pro 4 odvápňovací cykly)

Jsme oficiálním prodejcem značky Filter Logic v České republice.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat