Pellini Aroma Oro zrnková káva 1 kg

Vaše cena
526,00 Kč
Vaše cena bez DPH
469,64 Kč
526
Dostupnost
Skladem Ano
Předpokládané dodání
16.07.2024 u Vás
Kód
910132
Výrobce
PelliniKáva Pellini Aroma Oro je jednou z nejdéle vyráběnou směsí v celé Itálii. Patří mezi nejoblíbenější kávu v italských kavárnách nabízejících sortiment Pellini.

Díky pomalému procesu pražení, má káva bohatou a harmonickou chuť. Navíc se vyznačuje dlouhotrvající krémovitostí. 

Směs Pellini Aroma Oro se hodí pro použití v klasických automatických kávovarech, pro přípravu cappuccina nebo latte macchiata. Výsledný nápoj má vyváženou chuť bez známek kyselosti s bohatou cremou.

Obsahuje: směs se skládá z vysoce kvalitní 90% Arabiky a 10% Robusty. 

 

Pellini Il Pallino Del Caffe - rodinná pražírna

Příběh této rodinné pražírny začal roku 1922 ve Veroně městě lásky. Jedinečné dědictví předávané po generace a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek, který ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Dnes je z malé rodinné pražírny jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. 

Pellini Caffe byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úspěšná káva díky své vnitřní kvalitě. Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.

.

 

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat